Our Family History
U bent momenteel anoniem Aanmelden
 

Zoekresultaten


Treffers 1 t/m 50 van 916 voor Stamboom is gelijk aan genealogy Lichtmeijer

1 2 3 4 5 ... 19» Volgende» | Spreidingskaart

 #  Familienaam, Voorna(a)m(en)    Persoon-ID   Geboren / Gedoopt    Plaats 
1
Rober, Willem Frederik George
I472  geb. ca. 1890 Amsterdam  
2
Admiraal, Peter
I352  geb. ca. 1858  
3
Akkerman, Albert
I239    
4
Akkerman, Gerrit Jan
I238  geb. ca. 1873 Steenwijk  
5
Akkerman, Trijntje
I421  geb. 19 dec 1859 Steenwijk  
6
Akse, Hilligje
I958  geb. 26 jun 1933 Eesveen  
7
Akse, Roelof
I787  geb. ca. 1840  
8
van Amersfoort, Martina
I501  geb. 14 okt 1802 Steenwijk  
9
Arends, Jantien
I401  geb. 17 nov 1867 Steenwijksmoer  
10
Arends, Lambertus
I1125    
11
Aries, Hendrik
I905  geb. 27 nov 1889 Amsterdam  
12
Arkes, Berendina
I56    
13
Baaten, Christianus Petrus Maria "Chris"
I671  geb. 12 mrt 1947 Steenbergen en Kruisland  
14
Baijlé, Gerhardus
I616  geb. ca. 1853  
15
Bakker, Anne
I760  geb. ca. 1870  
16
Bakker, Geertje
I988  geb. 4 sep 1892 Steenwijk  
17
Bakker, Geesje
I986    
18
Bakker, Grietje
I235  geb. ca. 1872 Steenwijk  
19
Bakker, H.
I1017    
20
Bakker, Jan
I989    
21
Bakker, Jantje
I927  geb. 24 dec 1900 Steggerda  
22
Bakker, Pieter
I236    
23
Batterink, Booi Lucas
I1061  geb. 11 mei 1822 Schottershuizen  
24
Batterink, Geertje
I54  geb. 21 feb 1877 Schottershuizen  
25
Batterink, Harm
I1053  geb. 18 jan 1889 Kerkenbosch  
26
Batterink, Hendrik
I1055  geb. 17 jan 1839 Kerkenbosch  
27
Batterink, Hendrik
I1051  geb. 8 aug 1909 Avereest  
28
Batterink, Henk
I1036  geb. 7 okt 1967 Urk  
29
Batterink, Jan Lucas
I1057  geb. 17 dec 1806 Zuidwolde  
30
Batterink, Lucas Jans
I1059  geb. ca. 1773 Ommen  
31
Batterink, Lucas
I1063  geb. 27 sep 1844 Schottersbrug  
32
van Beek, Dirkje
I655  geb. 12 jan 1876 Ermelo  
33
Been, Dirk
I734  geb. ca. 1852  
34
Been, Trijntje
I1097    
35
Bekman, Theodorus
I37  geb. ca. 1858  
36
Bel, Hendrik
I884  geb. ca. 1850  
37
Bennekers, Albert
I946  geb. ca. 1811  
38
van den Berg, Hendrikje
I248    
39
van den Berg, Teunis
I166  geb. 21 okt 1889 Eesveen  
40
Beugelink, Geesje
I983  geb. 17 sep 1867 Zuidveen  
41
Beugelink, Jannes
I985    
42
Beugelink, Jantje
I1021  geb. 15 aug 1873 Zuidveen  
43
Beugelink, Machiel
I423  geb. 9 mei 1842 Oldemarkt  
44
Beute, George Lodewijk
I30  geb. 24 okt 1912 Steenwijk  
45
Beute, Hendrikus
I29  geb. 3 nov 1876 Steenwijkerwold  
46
Beute, Klaasje
I497  geb. 19 mrt 1837 Steenwijk  
47
Beute, Riekent
I1077  geb. ca. 1849  
48
Beute, Rijkent
I301  geb. ca. 1839 Steenwijk  
49
Bezembinder, Geert
I598  geb. ca. 1841  
50
Bierman, Abraham
I1066  geb. ca. 1865  

1 2 3 4 5 ... 19» Volgende» | Spreidingskaart