datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
10-01
08.00
Maria, geboren in hun vaartuig in de rivier de Linde. Laas Geerts Doedel, schipper 4 Jantje Nijholt 41 Hielke Buisman, arbeider 36
Willem ter Heide, arbeider 32
1
11-01
24-01
21.00
Petertje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 22. Hendrik van Veen, veehouder 26  Jantje de Boer 22 Jacob Mulder, slager 41
Joost van Ens, kastelein 33
2
25-01
09-02
02.00
Jochem, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 59. Petrus Nieuwenhout, zonder beroep 23  Neeltje Steenbeek 23 Hermannus Fledderus, schipper 39
Alte Jans de Boer, logementhouder 35
3
10-02
09-02
06.00
Johannes, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 178. Harm van der Heide, veldwachter 47  Anna Bierman 44 Hermannus Fledderus, schipper 39
Alte Jans de Boer, logementhouder 35
4
10-02
11-02
18.00
Hiltje, geboren in een huis staande wijk 1  nr.: 11. Reinder Fledderus, timmerman 36  Rieuwkje Kamman 33 Roelof Kamman Hendrikszoon, arbeider 47
Alte Jans de Boer, logementhouder 35
5
12-02
25-02
01.00
Piertje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 134. Hein Koopmans, kastelein 27  Antje Groen 29 Peter Doedel, schipper 54
Harm van der Heide, veldwachter 47
6
25-02
26-02
21.00
Nicolaas Everhardus, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 152a. Martinus Douwma, arbeider 31  Anna Maria Bruggenweert 24 Klaas Bloemer, arbeider 75
Piet Molenberg, arbeider 61
7
27-02
18-03
01.00
Jan Lourens, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 76. Johannes Krediet, postbode 35  Wiepkje Kramer 37 Alte Jans de Boer, logementhouder 35
Petrus Nieuwenhout, zonder beroep 23
8
18-03
20-03
21.00
IJme, geboren in een huis staande wijk 1  nr.: 17c. Alardus de Boer, visscher 31  Grietje de Lange 29 Jansen de Boer, visscher 39
Joost van Ens, kastelein 33
9
21-03
20-03
04.00
Aaltje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 165. Jan Meinen Koopmans, grofsmid 43  Lollekje Kis 43 Jacob Veldkamp, arbeider 34
Hendrik Rood, kleermaker 31
10
25-03
10-04
00.30
Jakob, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 17b. Reitze Boelsma, arbeider 48  Margarteha Brands 44 Harm van der Heide, veldwachter 47
Jansen Wagter, schipper 38
11
11-04
19-05
23.30
Reinier, geboren ten huize van Roelofje Oost, staande wijk 1 nr.: 154a. -   Johanna Oost, dochter van Jochem Oost en Jantje de Lange, ongehuwd 26 aangifte: Petrus Peel, medicine doctor 35
Willem van der Werf, arbeider 55
Harm van der Heide, veldwachter 47
12
20-05
20-05
17.00
Maria, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 98. Luite Riesewijk, postbode 34  Katharina Tromp 38 Frederik Oost, arbeider 49
Eize Mulder, arbeider 41
13
21-05
28-05
21.00
Klaasje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 88. IJme Roek, grofsmid 29 Marrigje Pals 25 Peter Tette Pereboom, kleermaker 39
Joost van Ens, kastelein 33
14
29-05
13-06
05.00
Sipke, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 27a. Botte van der Werf, scheepstimmeman 25  Jantje Kok 25 Jansen de Boer, koopman 38
Jan Visscher, visscher 23
15
13-06
21-06
07.00
Hendrikje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 110. Berent Otten, arbeider 30  Rimkje Schaap 26 Jacob Keizer, arbeider 54
Lazarus Doedel, arbeider 48
16
21-06
10-07
08.00
Elizabeth, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 125. Wouter Brandsma, molenaar 32  Maria de Jonge 30 Peter Doedel, schipper 54
Alte Jans de Boer, logementhouder 36
17
10-07
12-07
02.00
Wempkje, geboren in een huis staande wijk 2 nr.: 4. Roelof Kamman Albertszoon, aannemer 38  Anna Zwolsman 39 Harm van der Heide, veldwachter 47
Joost van Ens, kastelein 34
18
12-07
19-07
23.00
Meine, geboren in een vaartuig in de rivier de Linde. Hendrik Kuperus, schipper 31 (Noordwolde)  Reina van der Veen 31 Meine Landkroon, schipper 49 (Noordwolde)
Joost van Ens, kastelein 34
19
21-07
06-08
23.00
Elisabeth, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 30. Teunis van Zalen, zonder beroep 34  Hiltje Johanna Semler 28 Jan Heinen Koopmans, veehandelaar 60
Harm van der Heide, veldwachter 47
20
07-08
07-08
02.00
Geertje Tapke, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 77a. Hans Oosterhof, arbeider 31  Willemtje Pijlman 25 Johannes Krediet, postbode 35
Jacob Veldkamp, arbeider 35
21
07-08
12-08
23.00
Andersien, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 154. Klaas ter Heide, arbeider 40  Antje de Vries 40 Tette Peters Pereboom, koopman 71
Petrus Doedel, schipper 55
22
13-08
24-08
23.00
Petertje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 48. Alte Jans de Boer, logementhouder 36  Jantje van Veen 34 Jan Dirks de Jonge sr, schoenmaker 83
Lubertus de Boer, bakker 60
23
25-08
30-08
21.30
Harm, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 14. Gerkes de Vries, schipper (Hoorn)  Jakoba Wessemius 37 Hendrik ter Heide, arbeider 30
Jan Groen, visscher 29
24
01-09
10-10
23.00
Ferdinant, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 37. Luite van Vels, winkelier 29  Jansje Klaver 36 IJme de Lange, aannemer 55
Hendrik Jan Hanzon, goudsmid 25
25
11-10
22-10
21.00
Klaas, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 90a. Klaas Klazen Pen, visscher 35  Meintje Nolles 32 Jan Reinder Boersma, koopman 76
Jan Geert Koopmans, zonder beroep 50
26
23-10
18-11
19.30
Jantje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 21. Jacob Mulder, slager 42  Kornelisje de Jong 37 Harm van der Heide, veldwachter 47
Wijpke Koopmans Janszoon, beambte ter secretarie 25
27
19-11
19-11
08.00
Hendrikje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 8. Koendert Weggen, arbeider 35  Aaltje van der Veen 28 Jan Dirks de Jonge sr, schoenmaker 83
Joost van Ens, kastelein 34
28
19-11
22-11
02.00
Jenschje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 159. Jan Pieters Roos, arbeider 46  Rigtje Jacobs Conradi 38 Peter Schimmel, winkelier 35
Wijpke Koopmans Janszoon, beambte ter secretarie 25
29
22-11
16-12
05.30
Jan, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 46. Joost van Ens, kastelein 34  Elisabeth Rinkema 37 Jan Dirks de Jonge sr, schoenmaker 83
Peter Tette Pereboom, kleermaker 39
30
16-12
23-12
21.00
Grietje, geboren in een huis staande wijk 3 nr.: 5. Willem de Lange, arbeider 29  Reintje Kooij 26 Pieter Glastra, kuiper 47
Tiemen de Boer, arbeider 29
31
23-12

steenwijkerland