datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
07-01
20.30
Albert, geboren in een huis staande wijk 2 nr.: 1. Kornelis Kamman, veehandelaar 31  Oeke Rinkema 28 Reinder Fledderus, timmerman 37
Joost van Ens, kastelein 34
1
08-01
11-01
23.00
Wilhelmina Johanna, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 93. Gerrit Jan Kasteel, hoofdonderwijzer 35 Arendina van der Saag 33 Jan Buis, timmerman 56
IJme Koopmans, opzichter 51
2
12-01
24-01
01.00
Willem, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 180. Jan Zwolsman, timmerman 22 Margaretha Wigbolda Hanzon 27 Christiaan Overweg, winkelier 52
Hendrik Jan Hanzon, goudsmid 25
3
24-01
29-01
20.00
Marrigje, geboren in een huis staande wijk  nr.: 69. Paulus de Boer, schipper 39 Aaltje Prins 36 Hielke Buisman, arbeider 37
Willem ter Heide, arbeider 33
4
30-01
18-02
10.30
Sieger, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 63. Karel Koopmans, bakker 46 Jantje Veenstra 41 Luite Oosting, winkelier 35
Jan Brandsma, veehouder 35
5
19-02
19-02
06.00
Kornelis, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 124. Egbertus Peereboom, kastelein 30 Catrina van Koersveld 33 Pieter Postma, schoenmaker 57
Peter Tette Pereboom, kleermaker 39
6
19-02
04-03
17.00
Johannes, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 77. Jacob Peter Rood, schoenmaker 29 Jantje Buis 28 Willem Molenberg, arbeider 46
Jacob Veldkamp, arbeider 35
7
05-03
17-03
04.00
David, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 13. Jan Groen, visscher 30 Hendrika van der Voort 27 Jansen de Boer, koopman 40
Alardus de Boer, visscher 32
8
17-03
19-03
15.00
Jannes, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 182. Willem Scheffer, arbeider 31 Trijntje Boelsma 33 Lammert Visscher, visscher 56
Hein Dijkman, visscher 35
9
20-03
02-04
02.30
Klaasje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 64. Luite Oosting, winkelier 35 Crisje de Boer 29 Karel Koopmans, bakker 46
Jan Brandsma, veehouder 35
10
02-04
23-04
01.00
Wiepje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 67. Hielke Buisman, arbeider 37 Maria Lamberts de Boer 35 Jan Dirks de Jonge sr, schoenmaker 83
Karel Koopmans, bakker 46
11
23-04
25-04
15.00
Klara Cornelia, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 61. Frederik Gorter, notaris 38 Trientje Boomgaard 29 Joost van Ens, kastelein 34
Jacobus Lambertus Kroes, notarisklerk 32
12
26-04
29-04
17.00
Dirkje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 17. Jan Wiegmink, scheepstimmerman 25 Aaltje Halstra 29 Haije van der Werf, scheepstimmemrna 59
Leffert Schuuring, scheepstimmerman 48
13
30-04
15-05
11.00
Pieter, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 51. Jentje van der Veer, bakker 35 Johanna Jacoba de Vries 38 Peter Tete Pereboom, kleermaker 40
Joost van Ens, kastelein 34
14
15-05
16-05
16.00
Grietje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 102. Albertus Roek, grofsmid 40 Boukje Kamman 36 Johannes Kok, grofsmid 55
Jacob de Jonge, arbeider 36
15
18-05
18-05
09.00
Kleisje, geboren in een huis staande wijk 1 nr.: 81. Peter Dikken, arbeider 36 Wietske Haantjes 39 Jacob Keizer, arbeider 55
Jacob de Jonge, arbeider 36
16
19-05
01-06
05.00
Frederik Jochem Oost, arbeider 44 Trijntje Boersma 39  Alte Jans de Boer, logementhouder 36
Joost van Ens, kastelein 34
17
01-06
12-06
17.00
Metje Andries Hardenberg, voerman 33 Catharina Eesgers Ligthart 29   Peter Tette Pereboom, kleermaker 40
Alte Jans de Boer, logementhouder 36
18
14-06
21-06
11.00
Everhardus Aloijsius Martinus Douwma, visscher 32 Anna Maria Bruggenweert  Piet Molenberg, sjouwerman 63
Jacob Kok, turfmeter 54
19
21-06
28-06
21.00
Jan Libbe Tjalma, koopman 47 Femmigje Wagter  Peter Schimmel, koopman 36
Joost van Ens, kastelein 35
20
29-06
16-07
23.00
Fronica Gerhardus Hermannus Postma, visscher 28 Jeltje de Jong Peter Schimmel, koopman 36
Joost van Ens, kastelein 35 
21
17-07
19-07
02.00
Jan Jan de Jonge, koopman 34 Aaltje Jans Kobus  Joost van Ens, kastelein 35
Andries Hardenberg, voerman 33
22
19-07
31-07
10.00
Neeltje Johannes Pier Bakker, timmerman 36 Geertje Dragt  Roelof Buis, scheepstimmerman 59
Haije van der Werf, scheepstimmerman 59
23
31-07
15-08
07.00
Frans Wessel Eilers, schipper 29 Fransina Schuuring  Jan Kok, visscher 45
Joost van Ens, kastelein 35
24
16-08
17-08
22.00
Reinier Kornelis Frederik Beijeman, arbeider 22 Johanna Oost  Tette Peters Pereboom, koopman 72
Klaas ter Heide, arbeider 41
25
18-08
21-08
21.00
Lubbertus Jan Brandsma, veehouder 35 Jantje de Boer Karel Koopmans, bakker 46
Luite Oosting, winkelier 36
26
23-08
26-08
09.00
Petronella Maria Hendrik Jan Hanzon, goud- en zilversmid 25 Jantje van Vels Harm van der Heide, veldwachter 48
Jan Zwolsman, timmerman 23
27
26-08
03-09
22.30
Vrouwkje Doeke Pereboom, koopman 23 Geertje Kamman Jentje van der Veer, bakker 35
Hendrik Roos, kleermaker 32
28
04-09
08-10
14.00
Cornelia Johanna Gerrit Jan Room, kleermaker 26 Aaltje Visscher  Jan Meinen Koopmans, grofsmid 44
Luite Riesewijk, postbode 35
29
09-10
10-10
06.00
Sietske Hein Koopmans, slager 29 Antje Groen  Anthonij Belt, opzichter 53
Alte Jans de Boer, logementhouder 37
30
11-10
11-10
21.00
Trijntje Petrus Nieuwenhout, veehouder 25 Neeltje Steenbeek  Joachim Boekhorst, winkelier 52
Harm van der Heide, veldwachter 48
31
13-10
03-11
19.00
Albert Simon  Boterkooper, schoenmaker 24 Antje Buis  Pieter Postma, schoenmaker 58
Anthonij Harms Belt, opzichter 53
32
04-11
15-11
10.00
Timotheus Luite Riesewijk, postbode 35 Catharina Tromp  Jan Meinen Koopmans, grofsmid 44
Gerrit Jan Room, kleermaker 26
33
16-11
07-12
03.00
Aaltje Klaas de Jonge Pen, veehandelaar 34 Marrigje Pals  Johannes Rood, kleermaker 61
Joost van Ens, kastelein 35
34
08-12
23-12
03.00
Trijntje Berent Otten, arbeider 31 Rimkje Schaap  Jochem Geerts Oost, arbeider 44
Lourens Glastra, kuiper 43
35
23-12

steenwijkerland