datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
01-01
08.30
Rinske Jan Groen, visscher 31  Hendrika van der Voort Janssen de boer, turfmeter 41
Jan Visser, visscher 26
1
02-01
18-01
18.30
Jan Jacob Mulder, slager 44 Kornelisje Jeltes de Jong Harm van der Heide, veldwacher 49
Wijpke Koopmans Janszoon, winkelier 27
2
19-01
22-01
07.00
Jantje Wessel Eilers, schipper 30 (Weststellingwerf) Fransina Schuuring Wouter Mastenbroek, schipper 61
Joost van Ens, kastelein 26
3
23-01
30-01
12.00
Maria Anna Martinus Douwma, arbeider 34 Anna Maria Bruggenweert Jochem Ruardie, schoenmaker 75
Pelle Willems de Lange, arbeider 52
4
30-01
01-02
13.00
Jochem Kornelis Frederik Beijerman, arbeider 24 Johanna Oost Johannes Rood, kleermaker 62
Jan Heinen Koopmans, winkelier 53
5
02-02
13-02
03.00
Jan Luite Oosting, winkelier 37 Crisje de Boer Jan Brandsma, veehouder 37
Klaas Schaafstra, grofsmid 32
6
13-02
23-02
23.30
Jacobje Koendert Weggen, arbeider 38 Aaltje van der Veen Doeke Pereboom, koopman 25
Kornelis van der Veer, winkelier 25
7
24-02
06-03
22.30
Antje Klaas Schaafstra, grofsmid 32 Annigje Vaartjes Kornelis Makkinga, schoenmaker 67
Klaas de Boer, winkelier 61
8
07-03
09-03
02.00
Hasseltje Klaas de Jong Pen, veehandelaar Margje Pals aangifte: Petrus Peel, medicine doctor 38
Harm van der Heide, veldwachter 49
Wijpke Koopmans Janszoon, winkelier 28
9
11-03
15-04
02.00
Elisabeth Simon Boterkooper, schoenmaker 25 Antje Buis Alte Jans de Boer, logementhouder 38
Wijpke Koopmans Janszoon, winkelier 28
10
15-04
25-04
02.00
Bouke Johannes Kuperus, schipper 33 (Weststellingwerf) Femmigje de Jong Joost van Ens, kastelein 36
Hendrik Kuperus, schipper 31 (Weststellingwerf)
11
26-04
25-04
18.30
Hendrika Roelof Kamman, aannemer 42 Anna Zwolsman Harm van der Heide, veldwachter 49
Joost van Ens, kastelein 36
12
26-04
27-04
17.00
Aleida Eize Mulder, arbeider 44 Joanna de Zwart Libbe Tjalma, slager 49
Joost van Ens, kastelein 36
13
28-04
28-04
08.00
Metje Gerbrand Drenth, arbeider 31 Geertje de Lange Jan Roos, arbeider 49
Joost van Ens, kastelein 36
14
28-04
17-05
23.00
Christina Veronica Egbertus Peereboom, tapper 32 Catrina van Koersveld Joost van Ens, kastelein 36
Wijpke Koopmans Janszoon, winkelier 28
15
19-05
14-06
09.00
Klaasje Roelof Nijenhuis, postbode 30 Geertje Bel Jan Wijpkes Koopmans, brievengaarder 62
Wijpke Koopmans Janszoon, winkelier 28
16
14-06
13-07
14.30
Berendina Kornelis van der Veer, winkelier 25 Reintje Kamman Peter Tette Pereboom, kleermaker 42
Alte Jans de Boer, logementhouder 39
17
14-07
19-08
09.00
Jan Willem de Lange, arbeider 32 Reinsje Kooij Jochem Oost, arbeider 46
Berend Otten, arbeider 32
18
19-08
30-08
20.00
Laurens Albertus Roek, grofsmid 42 Boukje Kamman Lubertus Tortel de Boer, bakker 63
Alte Jans de Boer, logementhouder 39
19
21-08
09-09
01.00
Herman Gerrit Jan Kasteel, hoofdonderwijzer 38 Arendina van der Saag Tette Peters Pereboom, koopman 74
Jan Mulder Pietszoon, onderwijzer 27
20
09-09
17-09
09.00
Catharina Maria Sjerp Wierda, arbeider 24 (Steenwijk) Martje Molenaar Harm van der Heide, veldwachter 50
Alte Jans de Boer, logementhouder 39
21
18-09
19-09
21.00
Lourens Jan Wiegmink, scheepstimmerman 27 Aaltje Halstra Harm van der Heide, veldwachter 50
Jan Visser, visscher 26
22
22-09
23-09
03.00
Roelof Jacob Peter Rood, schoenmaker 32 Jantje Buis Peter Schimmel, arbeider 38
Hein Dijkman, visscher 38
23
23-09
24-10
23.30
Sietske Evert de Jonge, winkelier 42 Aaltje Pen Jan van den Bosch, bakker 56
Harm van der Heide, veldwachter 50
24
25-10
10-11
04.30
Willemina Christina Cornelis Johannes van Vledder, predikant 42 Margaretha Johanna Henderika Schouten Frederik Gorter, notaris 40
Wijpke Koopmans, telegrafist 28
25
11-11
15-11
20.00
Aukje Jelke de Heer, visscher 42 Jantje Sikkema Peter Schimmel, arbeider 38
Jacob Peter Rood, schoenmaker 32
26
16-11
22-11
01.00
Aaltje Gerrit Jan Room, kleermaker 28 Aaltje Visscher Alte Jans de Boer, logementhouder 39
Jentje van der Veer, bakker 37
27
22-11

steenwijkerland