datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
30-12-1882
19.00
Lambertus Hielke Buisman, arbeider 40 Maria Lamberts de Boer Jacobus Lambertus Kroes, notarisklerk 35
Gerhardus Bottinga, huisschilder 32
1
01-01
18-01
20.00
Andersien Hendrik ter Heide, arbeider 33 Minke van der Ploeg Gerrit Egberts Harder, arbeider 50
Jan Kok, visscher 48
2
19-01
23-02
03.00
Maria Jan de Jonge, koopman 36 Aaltje Jans Kobus Paulus de Boer, schipper 41
Joost van Ens, kastelein 37
3
23-02
05-03
11.00
Simon Willem ter Heide, arbeider 37 Garrigje Vaartjes Albertus Wiegmink, turfmeter 70
Jacob Peter Rood, schoenmaker 32
4
06-03
13-03
15.30
Grada Antonia Johannes van Sommere, klompenmaker 43 Felicula van Koersveld Harm van der Heide, veldwachter 50
Wijpke Koopmans, telegrafist 29
5
14-03
20-03
16.00
Piet Willem Scheffer, arbeider 34 Trijntje Boelsma Peter Schimmel, koopman 38
Hein Dijkman, visscher 38
6
21-03
28-03
13.00
Gerrit Jan Dijkman, kastelein 36 IJbeltje Pieters Rijpkema Albert Roek, grofsmid 43
Jan Brandsma, veehouder 38
7
29-03
29-03
19.30
Marrigjen Alte de Boer, logementhouder 39 Jantje van Veen Peter Tette Pereboom, kleermaker 42
Joost van Ens, kastelein 37
8
30-03
24-04
21.00
Jantje Jan Visser, visser 27 Berentjen Rood Jansen de Boer, koopman 43
Hein Dijkman, visscher 38
9
25-04
08-05
13.00
Pieter Jan Mulder, onderwijzer 28 Trijntje de Boer Gerrit Jan Kasteel, hoofd der school 38
Harman Visscher, timmerman 36
10
09-05
16-05
07.00
Vroukje Johannes Pier Bakker, timmerman 39 Geertje Dragt Haije Kasper van der Werf, scheepstimmerman 62
Haije Botte van der Werf, scheepstimmerman 58
11
16-05
19-05
23.00
Koopjen IJme Roek, grofsmid 33 Marrigje Pals Joost van Ens, kastelein 37
Wijpke Koopmans, beambte ter secretarie 29
12
21-05
02-06
07.30
Tette Lambert Jacobus Lambertus Kroes, notarisklerk 35 Johanna Peereboom Frederik Gorter, notaris 41
Joost van Ens, kastelein 37
13
04-06
11-08
17.00
Jacob Hans Oosterhof, arbeider 40 Willemtje Pijlman Wessel Ruiter, wagenmaker 48
Hendrik Roos, kleermaker 35
14
12-08
17-08
01.30
Hermannus Reinder Fledderus, scheepsbouwmeester 41 Rieuwkje Kamman Harm van der Heide, veldwachter 51
Jentje van der Veer, bakker 38
15
17-08
10-09
16.00
Bene Jacob de Jonge, arbeider 40 Geesje Ram Barke Douma, jager 33
Gerhardus Hermannus Postma, visscher 32
16
02-09
11-09
21.00
Hermina Hermannus Buisman, arbeider 28 Renske de Boer Jacob Kok, stadsreiniger 57
Hendrik Mulder, arbeider 57
17
12-09
14-09
10.00
Aaltje Rikkinus Kroes, zonder beroep 28 Jantje Pals Kornelis Makkinga, schoenmaker 69
Klaas Egberts de Boer, winkelier 62
18
15-09
11-10
01.30
Albertus Hendrikus Franciscus Gerardus Aloijsius van der Vegt, arbeider 33 Elisabeth van Lleusen Willem Kaspers van der Werf, arbeider 60
Laas Doedel, arbeider 52
19
11-10
13-10
01.00
Albert Doeke Pereboom, kastelein 26 Geertje Kamman Piet Molenberg, sjouwerman 66
Gerrit Harder, arbeider 51
20
13-10
17-10
12.30
Geesje Evert Cornelis Teunis Hekel, arbeider 24 Katrina van der Woude Jan Meinen Koopman, grofsmid 47
Jacob Peter Rood, schoenmaker 33
21
17-10
25-10
05.00
Albertus Andries Hardenberg, voerman 36 Catharina Ligthart Harm van der Heide, veldwachter 50
Jacob Peter Rood, schoenmaker 33
22
25-10
08-11
04.00
Rieuwkje Luite Oosting, winkelier 39 Crisje de Boer Pieter Glastra, kuiper 51
Karel Geert Koopmans, bakker 48
23
28-11
15-11
13.30
Sierd Gerhardus Bottinga, huisschilder 33 Berendtje van den Bosch Hielke Buisman, arbeider 41
Jacobus Lambertus Kroes, notarisklerk 36
24
16-11
18-12
21.00
Siemen Herman Visscher, timmerman 37 Annigjen Huisman Andries Hardenberg, voerman 36
Jacob Peter Rood, schoenmaker 33
25
19-12

steenwijkerland