datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
31-12-1884
05.30
Hendrikje Reinder Steenbeek, winkelier 31 Trijntje Eker Harm van der Heide, veldwachter 32
Hermannus Fledderus, schipper 44
1
01-01
11-01
21.00
Evert Popke Zwolle, arbeider 26 Geertje van der Molen Hielke Buisman, arbeider 42
Harmen Brouwer, arbeider 30
2
12-01
18-01
18.00
Hendrikje Jacob Mulder, slager 47 Kornelisje de Jong Joost van Ens, kastelein 39
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 30
3
19-01
31-01
15.00
Johanna Luite Riesewijk, postbode 39 Catharina Tromp Pieter Postma, schoenmaker 62
Anthonij Harm Belt, opzichter 57
4
22-02
28-02
01.00
Reinder Thijmen de Boer, arbeider 33 Jantje de Boer Harmen Brouwer, arbeider 30
Willem Pelle de Lange, arbeider 25
5
28-02
23-03
16.00
Kornelis Gerrits Gerrit Kornelis Kok, schipper 24 Jantje Oost Albertus Wiegmink, turfmeter 72
Andries Hardenberg, voerman 68
6
23-03
07-04
20.00
Lammert Gerrit Jan Room, kleermaker 30 Aaltje Visscher Reinder Steenbeek, winkelier 31
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 31
7
08-04
16-04
20.00
Jan Paulus de Boer, schipper 44 Aaltje Prins Harm Postma, schipper 51
Luite Oosting, winkelier 40
8
17-04
23-04
14.00
Lambert Hendrik Beld, arbeider 24 Jantje Veldkamp Willem Kasper van der Werf, arbeider 61
Hendrik Wietzen Veldkamp, arbeider 54
9
23-04
26-04
20.30
IJssebrand Luite van Vels, wagenmaker 26 Jacobje van Dijk Karel Geerts Koopmans, bakker 50
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 31
10
28-04
28-04
06.30
Johannes Harmen Brouwer, arbeider 30 Maria Meiboom Tijmen de Boer, arbeider 33
Willem Pelle de Lange, arbeider 26
11
29-04
18-05
15.00
Reitse Willem Scheffer, arbeider 36 Trijntje Boelsma Hendrik Brandsma, zonder beroep 70
Hermanus Fledderus, schipper 45
12
19-05
01-06
07.00
Jetje Aaldert Dekker, postbode 36 Simontje Visser Gerhardus Bottinga, schilder 34
Wijpke Koopmans, telegrafist 31
13
01-06
01-06
07.00
Annigje Aaldert Dekker, postbode 36 Simontje Visser Gerhardus Bottinga, schilder 34
Wijpke Koopmans, telegrafist 31
14
01-06
25-06
21.00
Hendrik Jan de Jonge, koopman 39 Aaltje Jans Kobus Joost van Ens, kastelein 40
Jentje van der Veer, bakker 40
15
26-06
30-06
12.00
Jan Gerhardus Bottinga, schilder 24 Berendtje van den Bosch Joost van Ens, kastelein 40
Jacobus Lambertus Kroes, notarisklerk 38
16
01-07
28-07
11.00
Jochem Alte de Boer, logementhouder 42 Geesje Ruardi Peter Tette Pereboom, kleermaker 45
Wijpke Koopmans, telegrafist 31
17
28-07
13-08
13.00
Anna Jan Brandsma, veehouder 40 Jantje de Boer Johannes Rood, kleermaker 65
Willem Pelle de Lange, arbeider 25
18
14-08
11-09
21.30
Hans Dirk Simon Boterkooper, schoenmaker 29 Antje Buis Joost van Ens, kastelein 40
Cornelis van der Veer, winkelier 29
19
12-09
14-09
13.30
Hendrik Jacob Peter Rood, schoenmaker 35 Jantje Buis Jan Meinen Koopmans, grofsmid 59
Peter Schimmel, koopman 41
20
14-09
07-10
16.00
Pelle Willem Pelle de Lange, arbeider 25 Elsje de Boer Johannes Rood, kleermaker 66
Albartus Zwolle, arbeider 52
21
08-10
14-10
16.30
Dirk Willem de Lange, arbeider 35 Reinsje Kooij Gerbrand Drent, arbeider 35
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 31
22
15-10
08-11
16.00
Hilligje Hendrik Groen, visscher 26 Petertje Lens Jan Kok, visscher 51
Alardus de Boer, visscher 37
23
09-11
08-11
19.30
Teunis Klaas de Jong Pen, veehandelaar 38 Marrigje Pals Johannes Rood, kleermaker 66
Aaldert Dekker, postbode 36
24
09-11
20-11
10.00
Trijntje Reinder Fledderus, timmerman 43 Rieuwkje Kamman Peter Tette Pereboom, kleermaker 45
Joost van Ens, kastelein 40
25
21-11
04-12
12.00
Jacobje Alardus de Boer, visscher 37 Grietje de Lange Piet Molenberg, sjouwerman 68
Hendrik Greven, visscher 26
26
05-12
08-12
15.30
Jansje Andries Hardenberg, voerman 39 Catharina Ligthart Wouter Mastenbroek, zonder beroep 65
Peter Schimmel, koopman 41
27
09-12
18-12
18.00
Geertje Roelof Otter, schipperknecht Roelofje Buisman aangifte: Petrus Peel, medicine doctor 41
Joost van Ens, kastelein 40
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 31
28
18-12

steenwijkerland