datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
12-01
07.30
Geesje IJme Roek, grofsmid 40 Margje Pals Joost van Ens, kastelein 44
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 55
1
13-01
08-03
10.00
Jantje Imke Gerhardus Bottinga, schilder 39 Berendje van den Bosch Simon Boterkooper, schoenmaker 33
Kornelis van der Veer, logementhouder 33
2
10-03
06-06
16.00
Beene Jan Ruiter, schipper Wiebigje Koopmans aangifte: Wijpke Koopmans, timmerman 60
Hendrik Ruiter, arbeider 68
Jan Koopmans, grofsmid 54
3
09-04
17-04
22.30
Regnerus Alte de Boer, logementhouder 46 Geesje Ruardi Klaas Egberts de Boer, winkelier 69
Wijpke Koopmans, gemeenteonvanger 36
4
18-04
19-04
18.00
Dirk Johannes Dirk van den Bosch, winkelier 37 Margaretha Wigbolda Hanzon Gerhardus Bottinga, schilder 39
Simon Boterkooper, schoenmaker 33
5
21-04
24-04
05.30
Hermannus Coops Dirk Wiegmink, kastelein 33 Klaasje Buis Gerrit Kasper van der Werf, arbeider 69
Albertus Roek, grofsmid 50
6
24-04
28-04
02.00
Tette Doeke van der Lende, veehouder 34 Trijntje Peereboom Jacob de Vries, koopman 39
Cornelis van der Veer, logementhouder 33
7
28-04
04-05
00.30
Jan Jan Wagter, arbeider 36 Nanke Muurling Leffert Schuuring, arbeider 58
Meine Koopmans Janszoon, onderwijzer 24
8
05-05
09-05
03.00
Elisabeth Simon Boterkooper, schoenmaker 33 Antje Buis Joost van Ens, kastelein 44
Dirk van den Bosch, winkelier 37
9
.09-05
09-05
15.00
Christina Johanna Lambertus Postma, visscher 29 Geertruida Elfrink Harm van der Heide, veldwachter 57
Hermannus Doedel, schipper 26
10
10-05
23-06
09.00
Aafke Jelke de Heer, visscher 40 Jantje Sikkema Jan Meine Koopmans, groofsmid 54
Jan Brandsma, veehouder 45
11
24-06
14-07
12.30
Siger Albert Zwolle, arbeider 57 Reintje van der Lende Pieter Glastra, winkelier 58
Harm van der Heide, veldwachter 58
12
17-07
16-07
11.00
Frens Jan de Ruiter, koopman 29 Hermina van Dijk Johan Hendrik Meijbaum, koopman 79
Jacob Peter Rood, schoenmaker 39
13
17-07
15-08
12.30
Baetrix Clasina Cornelis Treurniet, directeur eener zuivelfabriek 50 Cornelia Hartog Petrus Doedel, schipper 66
Nuttert Kamman, voerman 48
14
16-08
01-09
04.00
Frederik Klaas de Jong Pen, veehandelaar 43 Marrigje Pals Jacob Mulder, vleeschhouwer 53
Joost van Ens, kastelein 45
15
01-09
10-09
13.00
Catharina Siebolt Zwart, koetsier 40 Susanna Doedel Geert Brugge, timmerman 52
Warner Kroes, veehouder 38
16
11-09
23-09
06.00
Klaasje Jacob Kok, visscher 29 Froukje Veldkamp Hendrik ter Heide, visscher 41
Hendrik Groen, visscher 30
17
24-09
27-09
14.00
Metje Willem Pelle de Lange, arbeider 30 Elsje de Boer Martinus van der Woning, zonder beroep 72
Frederik Oost, koopman 60
18
29-09
03-10
09.30
Hermanus Petrus van der Woning, arbeider 28 Durkje Bosma Laas Doedel, arbeider 59
Gerardus Aloijsius van der Vegt, arbeider 40
19
04-10
23-10
04.00
Anthonie Geert Kroes, veehouder 27 Stijntje Nieuwenhout IJme Koopmans, winkelier 62
Reinder Steenbeek, veehouder 33
20
23-10
11-11
05.00
Tjitte Kasper Kok, arbeider 26 Iddegje Bakker Jacob Molenberg, arbeider 44
Marten Douma, arbeider 42
21
12-11
25-08-1866 Jacobje Nolles 22
18-11
04-12
08.30
Jesajas Jacob de Vries, koopman 39 Klaasje Mok Gerhardus Bottinga, schilder 40
Kornelis van der Veer, logementhouder 34
23
05-12
21-12
06.00
Gerrit Luite van Vels, arbeider 34 Jantje van der Werf Hermannus Buisman, arbeider 35
Sjerp Wierda, arbeider 32
24
22-12

steenwijkerland