datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
24-01
03.00
Eva Warner Kroes, veehouder 39 Klaasje Steenbeek Geert Brugge, timmerman 53
Rikkinus Reinoldus Kroes, winkelier 42
1
25-01
29-01
14.00
Gerrit Gerhardus Bottinga, schilder Berendtje van den Bosch aangifte: Simon Boterkooper, schoenmaker 35
Hermannus Fledderus, schipper 51
Kornelis van der Veer, logementhouder 35
2
01-02
25-02
01.00
Hendrik Wieger Bagchus, metselaar 23 Aaltje Veldkamp Jan Koopmans, grofsmid 55
Gerardus van der Vegt, arbeider 41
3
27-02
14-03
06.00
Marrigje Geert Kroes, veehouder 28 Stijntje Nieuwenhout Harm van der Heide, veldwachter 59
Kornelis van der Veer, logementhouder 35
4
14-03
17-03
04.00
Bernardus Harmen Brouwer, arbeider 38 Mari Meibaum Harm van der Heide, veldwachter 59
Klaas Kok, arbeider 28
5
18-03
18-03
04.00
Hermannus Dirk Wiegmink, kastelein 34 Klaasje Buis Harm van der Heide, veldwachter 59
Albertus Roek, grofsmid 52
6
18-03
25-03
06.30
Joseph Jesaja Mozes Jesajas de Vries, kooopman 38 Dina de Jong Jan Brandsma, veehouder 47
Jelke de Heer, visscher 42
7
25-03
29-03
20.30
Bernardus Petrus Lugerus Lambertus Postma, visscher 31 Geertruida Elferink Gerardus Cornelis Doedel, schipper 25
Julianus van der Vegt, visscher 23
8
29-03
02-04
21.30
Bernard Luite van Vels, wagenmaker 33 Jakobje van Dijk Rengenerus Hollander, koperslager 54
Kornelis van der Veer, logementhouder 35
9
04-04
29-04
05.00
Jantje Jelke de Heer, visscher 42 Jantje Sikkema Jan Roelof Brandsma, veehouder 47
Mozes Jesajas de Vries, koopman 38
10
29-04
05-05
14.00
Stijntje Sjerp Wierda, arbeider 32 Maartje Molenaar Harm van der Heide, veldwachter 59
Kornelis van der Veer, logementhouder 35
11
07-05
08-05
21.30
Jantje Klaas de Jong Pen, koopman 45 Marrigje Pals Kornelis van der Veer, logementhouder 35
Gerrit Kornelis Kok, schipper 32
12
10-05
06-06
11.00
Klaas Thijmen de Boer, arbeider 41 Jantje de Boer Hans Oosterhof, arbeider 43
Gerbrand Drent, arbeider 41
13
18-06
03-07
17.00
Grietje Klaas Roek, smid 26 Lammigje Brugge Gerrit Jan Kasteel, hoofd der school 47
IJme Roek, smid 42
14
04-07
07-07
11.30
Wiebigje Alte de Boer, kastelein 49 Geesje Ruardi Klaas Egbert de Boer, winkelier 71
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 38
15
07-07
27-07
05.00
Kornelis Evert Cornelis Teunis Hekel, arbeider 32 Katrina van der Woude Gerben Bosma, arbeider 42
Jan Koning, arbeider 31
16
28-07
08-08
11.30
Anthonij Jan Jacobus Kroes, arbeider 23 Jeskjen Brandsma Harm van der Heide, veldwachter 59
Luite Oosting, winkelier 48
17
08-08
01-09
05.30
Jan Dirk van den Bosch, winkelier 39 Margaretha Wigbolda Hanzon Harm van der Heide, veldwachter 59
Simon Boterkooper, schoenmaker 36
18
02-09
21-09
04.00
Elizabeth Lammigje Harder aangifte: Gerrit Harder, arbeider 61
Harm van der Heide, veldwachter 59
Jacob Kok, visscher 31
19
21-09
30-09
14.00
Johannes Petrus van der Woning, arbeider 30 Dirkje Bosma Jacob Peter Rood, kuiper 50
Kasper Kok, arbeider 28
20
01-10
22-10
21.30
Rudolf Luite Oosting, veehouder 48 Chrisje de Boer Alte de Vries, arbeider 54
Jan Brandsma, veehouder 48
21
24-10
22-10
22.00
IJsebrand Luite Oosting, veehouder 48 Chrisje de Boer Alte de Vries, arbeider 54
Jan Brandsma, veehouder 48
22
24-10
24-10
12.00
Dina Jan Ruiter, schipper 31 Wiebigje Koopmans Jan Koopmans, grofsmid 65
Jelke de Heer, visscher 45
23
25-10
20-11
07.30
Hendrika Hendrik Groen   Petertje Lens aangifte: Petrus Peel, geneesheer 48
Harm van der Heide, veldwachter 60
Harm van Vels, arbeider 29
24
21-11

steenwijkerland