datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
11-01
04.00
Kornelis Simon Boterkooper, schoenmaker 38 Antje Buis Gerhardus Bottinga, schilder 44
Simon van den Bosch, bakker 32
1
11-01
13-02
07.00
Rieuwkje Kornelis van der Veer, logementhouder 38 Reintje Kamman Jentje van der Veer, bakker 49
Gerhardus Bottinga, schilder 44
2
13-02
12-03
05.30
Pelle Willem Pelle de Lange, arbeider 35 Elsje de Boer Gerbrand Drent, arbeider 44
Jacob Molenberg, arbeider 61
3
14-03
20-03
21.00
Marrigje Kasper Kok, arbeider 31 Iddegje Bakker Jan Buisman, arbeider 61
Willem Molenberg, arbeider 61
4
21-03
10-04
11.45
Simon Gerhardus Bottinga, schilder 44 Berendje van den Bosch Simon Boterkooper, schoenmaker 38
Kornelis van der Veer, logementhouder 38
5
10-04
08-05
12.00
Femmigje Albert Weijs, winkelier 27 Abeltje Kroes Gerrit de Boer, bakker 45
Luite van Vels, wagenmaker 36
6
09-05
02-06
11.30
Lollekje Jacob Kok, arbeider 34 Froukje Veldkamp Gerrit Visser, arbeider 41
Evert Cornelis Teunis Hekel, arbeider 35
7
04-06
11-06
11.00
Elisabeth Hendrik Beld, arbeider 34 Johanna Tijs Klaas Roek, grofsmid 29
Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 25
8
13-06
13-06
16.00
Willem Jacob Pees, schipper 22 Elizabeth Bakker Jan Koopmans, venter 66
Klaas Roek, grofsmid 29
9
14-06
05-07
12.00
Rudolf Johannes Lambertus Postma, visscher 34 Geertruida Elfrink Kasper Kok, arbeider 31
Entijchius Egbertus de Zwart, arbeider 26
10
06-07
14-07
19.00
Houwina IJme Roek, grofsmid 45 Marrigje Pals Pieter Molenaar, goudsmid 48
Kornelis van der Veer, logementhouder 38
11
15-07
21-07
15.00
Jantje Evert Cornelis Teunis Hekel, arbeider 35 Katrina van der Woude Jacob Kok, visscher 34
Teunis Stam, visscher 29
12
23-07
27-07
06.00
Albert Klaas Ridderikhoff, schipper 46 Marijtje de Vries Jan Kok, visscher 60
Jacob Molenberg, arbeider 49
13
29-07
06-08
13.00
Roelof Albert Kamman, voerman 31 Wiepkje Mulder Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 25
Jeen van Ens, kastelein 23
14
07-08
24-09
13.00
Joost Harmen Jeen van Ens, kastelein 23 Rieuwkje Kamman Jentje van der Veer, bakker 50
Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 25
15
26-09
30-09
15.00
Rieuwkje Albert Fledderus, timmerman 20 Klaasje Kroes Gerrit Berendsen, veldwachter 33
Jan Wiegmink, timmerman 41
16
01-10
22-10
02.30
Femia Petrus van der Woning, arbeider 23a Dirkjen Bosma Jan Koopmans, smid 59
Pieter Schimmel, koopman 29
17
22-10
28-10
02.30
Jette Geert Kroes, veehouder 32 Stijntje Nieuwenhout Pieter Molenaar, goudsmid 59
Gerrit Berendsen, veldwachter 33
18
28-10
09-11
22.30
Trijntje Geert Oost, arbeider 31 Jantje de Lange Tiemen de Boer, arbeider 43
Jacob Pees, gehuwd schipper 22
19
11-11
01-12
05.00
Meine Jan Jacobus Kroes, winkelier 27 Jeskjen Brandsma Janssen Arend Outjes, visscher 54
Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 25
20
02-12

steenwijkerland