datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
03-01
23.30
Pieter Gerrit Berendsen, veldwachter 33 Gerridina Horsman Tjietje Smink, winkelier 60
Jeen van Ens, kastelein 23
1
04-01
09-01
23.00
Jochem Albert Kuiper, arbeider 27 Neeltje Zielstra Gerrit Berendsen, veldwachter 33
Jeen van Ens, kastelein 23
2
11-01
12-01
17.30
Clasina Maria Cornelis Treurniet, directeur der zuivelfabriek 35 Cornelia Hartog Jentje van der Veer, bakker 50
Leendrt Hartog, architect 27 (Sloten)
3
13-01
22-01
19.00
Hendrik Jansen Schaap, schipper 33 Grietje Kuit Jan Koopmans, smid 59
Klaas Klarenberg, zonder beroep 33
4
23-01
04-02
13.00
Geertje Egbert Buisman, arbeider 26 Feikje ter Heide Hans Oosterhof, arbeider 47
Gerbrand Drent, arbeider 44
5
04-02
06-02
19.00
Jansen Jansen Outjes, visscher 54 Geesje Lens Harm Brugge, timmerman 26
Jeen van Ens, kastelein 23
6
07-02
12-02
03.30
Nikolaas Harmen Brouwer, arbeider 41 Maria Meibaum Jeen Lemstra, stoombootkapitein 28
Jeen van Ens, kastelein 23
7
12-02
01-03
23.00
Lijkele Wicher Bagchus, winkelier Aaltje Veldkamp aangifte: Petrus Peel, geneesheer 51
Gerrit Berendsen, veldwachter 33
Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 26
8
02-03
10-03
12.30
Cornelia Gerrit de Boer, bakker 46 Cornelia Heemsbergen Luite Oosting, winkelier 51
Luite van Vels, wagenmaker 37
9
12-03
21-03
16.00
Hermannus Alardus Fledderus, schipper 28 Saakje Mulder Berend Harder, kuiper 36
Albert Kamman, voerman 32
10
21-03
10-04
19.00
Pelle Nanne de Lange, dijkopzichter 43 Fettje Koopmans Jacob Mulder, slager 58
Gerhardus Bottinga, schilder 46
11
10-04
11-04
15.00
Hendrik Roelof van der Werf, arbeider 28 Geertje Hogeterp Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 26
Jeen van Ens, kastelein 23
12
13-04
16-04
14.00
Hendrikje Hendrik van de Boer, kleermaker 40 Jantje Kremer Alte de Boer, logementhouder 52
Simon Boterkooper, schoenmaker 39
13
17-04
20-06
03.00
Albertha Dirk van den Bosch, bakker 43 Margaretha Wigbolda Hanzon Gerhardus Bottinga, schilder 45
Simon Boterkooper, schoenmaker 39
14
20-06
01-07
06.00
Grietje Melis de Vries, arbeider 38 Antje Kamman Jansen Outjes, visscher 55
Gerrit Visser, visscher 43
15
01-07
15-07
03.00
Cornelis Wiebe Dijkman, tolgaarder 34 Geerte Atema Alte de Boer, logementhouder 53
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 42
16
15-07
17-07
07.00
Grietke Lolkje Meine Koopmans, onderwijzer 30 Antje Fledderus Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 42
Gerrit Berendsen, veldwachter 34
17
17-07
02-08
04.00
Margaretha Marten Wijnand, koopman 36 Maria Kok Pieter Glastra, koopman 64
Geert Klaas van der Hoeff, schipper 47
18
03-08
28-08
05.00
Hendrikje Jan Ruiter, schipper 35 Wiebigje Koopmans Tjietje Smink, winkelier 62
Evert Visser, schipper 37
19
29-08
31-08
16.00
Jantje Jacob Molenberg, arbeider 35 Grietje Schaap Hermannus Buisman, arbeider 40
Kasper Kok, arbeider 32
20
02-09
07-09
20.00
IJme Warner Kroes, veehouder 44 Klaasje Steenbeek Klaas de Boer, winkelier 75
Wijpke Koopmans, gemeenteontvanger 42
21
08-09
09-09
19.30
Antje Jeen Lemstra, stoombootkapitein 29 Aaltje Koopman Gerrit Berendsen, veldwachter 34
Sake Meinen, veehouder 28
22
10-09
14-10
22.00
Elske Evert Visser, schippersknecht 37 Petertje Boelsma Pieter Postma, schoenmaker 74
Jacobus van Veen, arbeider 73
23
16-10
06-11
01.00
Hendrika - Agnes Maijbaum aangifte: Petrus Peel, geneesheer 52
Herman Visscher, timmerman 49
Siebolt Zwart, koetsier 45
24
07-11
09-11
06.00
Jantje Klaas Roek, smid 31 Lammigje Brugge Gerrit Jan Kasteel, hoofd der school 52
IJme Roek, smid 47
25
09-11
10-11
07.00
Koendert Koendert Hulzinga, schipper Lammigje Middelhof aangifte: Petrus Peel, geneesheer 52
Siebolt Zwart, koetsier 45
Simon Boterkooper, schoenmaker 40
26
10-11
13-11
06.00
Jacob Petrus Buisman, arbeider 27 Geesje de Lange Doeke Molenberg, arbeider 24
Egbert Buisman, arbeider 23
27
14-12
27-12
18.00
Antje Johanna Doeke Pereboom, koopman 41 Geertje Kamman Hendrik ter Heide, havenmeester 47
Gerrit Harder, arbeider 65
28
28-12
29-12
06.00
Roelof Klaas Kok, arbeider 33 Hiltje Bos Laas Doedel, arbeider 66
Willem ter Heide, arbeider 50
29
29-12
30-12
16.00
Jantje Jeen van Ens, kastelein 24 Rieuwkje Kamman Jentje van der Veer, bakker 51
Simon Boterkooper, schoenmaker 40
30
31-12

steenwijkerland