datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
01-01
05.00
Jacob Alardus Fledderus, beurtschipper Saakje Mulder aangifte: Petrus Peel, geneesheer 55
Anthonij Harm Belt, opzichter 71
Sibolt Zwart, koetsier 47
1
02-01
19-01
19.00
Gerrit Roelof Harder, arbeider 23 Jantje kok Hendrik ter Heide, havenmeester 49
Jacob Kok, arbeider 37
2
20-01
22-01
14.00
Hendrikje Teunis Stam, visscher 33 Machteldje Kok Jentje van der Veer, bakker 53
Roelof Harder, arbeider 23
3
23-01
22-01
15.30
Geesje Neeltje Jacob Pees, koopman 25 Elizabeth Bakker Jentje van der Veer, bakker 53
Roelof van der Werf, visscher 30
4
23-01
13-02
14.30
Hermanus Theodorus Lambertus Postma, visscher 38 Geertruida Elfrink Peter Schimmel, koopman 54
Willem Pees, koopman 53
5
13-02
13-02
12.30
Albertus Alardus Fledderus, timmerman 30 Jantje Roek Wilhelmus Anthonius de Zwart, slager 30
Jeen van Ens, kastelein 26
6
14-02
15-02
18.30
Gerrit Kasper Roelof van der Werf, visscher 31 Geertje Hogeterp Geert Oost, arbeider 35
Teunis Stam, visscher 33
7
27-02
01-03
10.00
Willem Gerard Prins, verver 33 Trijntje Lenstra Simon Boterkooper, schoenmaker 42
Gerrit Berendsen, veldwachter 36
8
02-03
04-03
11.30
Wiebe Wiebe Dijkman, visscher 37 Geertje Atema Entijchius Egbertus de Zwart, slager 29
Jeen van Ens, kastelein 26
9
06-03
15-03
22.30
Eva Warner IJmes Kroes, veehouder 37 Klaasje Steenbeek Tjietje Smink, winkelier 64
Rikkinus Reinoldus Kroes, winkelier 49
10
06-03
14-04
01.00
Jan Jacob Buisman, arbeider Arendje Outjes aangifte: Petrus Peel, geneesheer 55
Sibolt Zwart, koetsier 47
Simon Boterkooper, schoenmaker 42
11
14-04
25-04
17.00
Leffert Willem Schuuring, fabrieksarbeider 32 Grietje Noorden Cornelis van der Veer, fabrieksarbeider 42
Pelle de Lange, fabrieksarbeider 27
12
26-04
01-05
18.30
Kasper Kasper Kok, fabrieksarbeider 35 Iddegje Bakker Hermannus Buisman, fabrieksarbeider 44
Klaas Kok, arbeider 34
13
03-05
09-06
19.30
Luite Pelle de Lange, fabrieksarbeider 27 Grietje Heerschap Evert Cornelis Teunis Hekel, fabrieksarbeider 27
Klaas Dijkstra, machinist 38
14
10-06
17-06
13.00
Jacob Jan Buisman, visscher 33 Marijtje Molenberg Jacob Kok, visscher 37
Jan Wagter, visscher 29
15
19-06
22-06
03.00
Annigje Jan de Jong, schipper (Weststellingwerf) Dirkje Oosting (Weststellingwerf) aangifte: Petrus Peel, geneesheer 55
Sibolt Zwart, koetsier 46
Simon Boterkooper, schoenmaker 43
16
23-06
19-07
23.30
Evert Gerrit Berendsen, veldwachter 37 Gerridina Horsman Feike Hoogma, koperslager 29
Jeen van Ens, kastelein 27
17
20-07
24-08
11.00
Harm Jeen van Ens, kastelein 27 Rieuwkje Kamman Frederik Gorter, notaris 57
Jentje van der Veer, bakker 54
18
25-08
25-08
18.00
Anna - Maria van der Geest (Leeuwarden) aangifte: Petrus Peel, geneesheer 55
Gerrit Berendsen, veldwachter 57
Pier Douma, machinist 25
19
26-08
29-08
05.00
Hermannus Coops Herman Wiegmink, koetsier 27 Trijntje ter Heide Feike Hoogma, koperslager 29
Rengenerus Schimmel, vrachtrijder 28
20
29-08
11-09
17.00
Jochem Auke Oost, fabrieksarbeider 32 Geertje van der Molen Petrus Doedel, fabrieksarbeider 75
Klaas Dijkstra, machinist 38
21
12-09
14-09
17.00
Hotske Pier Douma, machinist 25 Jeskje Fledderus Cornelis van der Veer, fabrieksarbeider 43
Luite van Vels, wagenmaker 41
22
16-09
11-10
15.30
Hendrik Harmen Lageweg, visscher 26 Dirkje Spitse Harmen van der Heide, omroeper 67
Jan Brandsma, veehouder 55
23
11-10
30-10
01.00
Jantje Jansen Schaap, schipper 36 Grietje Kuit Jan Koopmans, grofsmid 63
Peter Dikken, koopman 56
24
31-10
01-11
11.00
Piet - Petertje Fledderus aangifte: Petrus Peel, geneesheer 55
Sibolt Zwart, koetsier 47
Gerrit Berendsen, veldwachter 37
25
02-11
01-11
08.00
Rudolf Jenne Oosting, arbeider 31 Jantje de Jong Luite Oosting, winkelier 54
Jeen van Ens, kastelein 27
26
02-11
12-11
06.00
Willem Jacob Kok, visscher 38 Froukje Veldkamp Jan Buisman, visscher 33
Jan Wagter, visscher 29
27
13-11
22-11
23.00
Kornelis Evert Visser, schippersknecht 40 Petertje Boelsma Pier Douma, machinist 25
Harmen ter Heide, schippersknecht 24
28
25-11
01-12
03.00
Wietske Hendrik Dikken, koopman 23 Kornelia Schimmel Willem Pees, koopman 53
Roelof van der Werf, visscher 31
29
01-12
12-12
06.00
Gerritje Doeke Molenberg, arbeider 27 Hendrikje ter Heide Egbert Buisman, arbeider 30
Roelof Harder, arbeider 23
30
12-12

steenwijkerland