datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
04-01
19.00
Jantje Luite Jans van Vels, arbeider 44 Jantje van der Werf Gerardus Aloijsius van der Vegt, arbeider 50
Wijbe Ruardij, schoenmaker 41
1
04-01
30-01
03.00
Trijntje Harmen Lageweg, visscher 26 Dirkje Spitse Roelof van der Werf, arbeider 42
Doeke Molenberg, arbeider 28
2
31-01
31-01
23.00
Neeltje Teunis Stam, visscher 35 Magteldje Kok Roelof van der Werf, arbeider 42
Roelof Harder, arbeider 25
3
06-02
15-02
20.30
Willem Jan ter Heide, arbeider 28 Aaltje Oosterhof Klaas Kok, arbeider 38
Harman Wiegmink, melkrijder 29
4
16-02
27-02
11.00
Nelligje Jacob Buisman, arbeider 28 Arendje Outjes Jacob Pees, koopman 26
Jeen van Ens, kastelein 29
5
28-02
14-03
15.00
Rudolf Jenne Oosting, arbeider Jantje de Jong aangifte: Petrus Peel, geneesheer 57
Klaas Roek, smid 45
Gerrit Berendsen, veldwachter 38
6
16-03
18-04
22.00
Roelofje Jan de Lange, kastelein 35 Aaltje Wallinga Simon Boterkooper, schoenmaker 44
Jeen van Ens, kastelein 28
7
19-04
09-05
07.00
Jochem Gerard Prins, schilder 35 Trijntje Lenstra Simon Boterkooper, schoenmaker 44
Jeen van Ens, kastelein 28
8
09-05
08-06
22.00
Geertje Barteld Lageweg, arbeider 29 Hendrikje Oosten Simon van den Bosch, bakker 38
Jeen van Ens, kastelein 28
9
10-06
11-06
20.30
Eva Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 38 Gerridina Horsman Jentje van der Veer, bakker 56
Wijpke Koopman, gemeenteontvanger 37
10
12-06
29-07
15.00
Saakjen Jan Buisman, winkelier 35 Marijtje Molenberg Petrus Buisman, arbeider 32
Jan Wagter, visscher 31
11
30-07
19-08
23.15
Johannes Pier Jacob Pees, koopman 28 Elizabeth Bakker Peter Dikken, winkelier 58
Jeen van Ens, kastelein 29
12
20-08
21-08
23.30
Johanna Taeke van der Zee, kermisreiziger 28 Gerritje Haarsma Jalt Kalma, kermisreiziger 36 (Meppel)
Matse de Vries, kermisreiziger 25 (Sneek)
13
27-08
27-08
04.00
Anna Jeen van Ens, kastelein 29 Rieuwkje Kamman Albert Kamman, koetsier 37
Harm Brugge, timmerman 31
14
28-08
10-09
18.00
Johanna Catharina Johannes Doedel, visscher 26 Christina Veronica Peereboom Jacob Kok, visscher 41
Jan Wagter, visscher 31
15
12-09
16-09
00.30
Marinus Jansen Outjes, arbeider 32 Geesje Lens Gerrit Jan Room, kleermaker 47
Hendrik Dragt, koopman 24
16
17-09
25-09
23.00
Pietje Alardus Fledderus, schipper 34 Saakjen Mulder Frederik Gorter, notaris 59
Albert Kamman, koetsier 37
17
26-09
02-10
09.30
Harmen Jan Albert Weijs, veehouder 33 Abeltje Kroes Frederik Gorter, notaris 59
Luite van Vels, wagenmaker 43
18
03-10
28-10
11.30
Reinder Alardus Feldderus, timmerman 33 Jantje Roek Hendrik ter Heide, havenmeester 52
Jeen van Ens, kastelein 29
19
29-10
05-11
03.30
Johanna Clara Gerdina Marinus Johannes Punselie, predikant 25 Anna Cornelia Margaretha Blommendaal Frederik Gorter, notaris 59
Dirk van den Bosch, bakker 48
20
09-11
10-11
03.30
Willem Doeke Molenberg, arbeider 29 Hendrikje ter Heide Pieter Buisman, arbeider 32
Jeen van Ens, kastelein 29
21
11-11
28-11
18.00
Hidde Jan Corneliszoon Slump, stuurman 23 Geertje Koornstra Sieger de Vries, bootondernemer 29
Hendrik Dikken, winkelier 25
22
30-11
13-12
11.00
Egbert Auke Oost, machinist 24 Geertje van der Molen Willem Schuuring, fabrieksarbeider 35
Albert Kamman, rijtuigverhuurder 38
23
14-12

steenwijkerland