datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
17-01
22.00
Jan Teunis Pals, veehouder 39 Fokje Bouma Klaas de Jong Pen, slager 55
Jeen van Ens, kastelein 29
1
18-01
19-01
05.30
Eva Melis de Vries, opzichter van de buitenpolder 44 Aaltje Kamman Gerhardus Postma, visscher 50
Jeen van Ens, kastelein 29
2
20-01
01-02
07.00
Johanna Jacoba Lomme van der Veer, bakkersknecht 25 Wimpje Fledderus Jente van der Veer, bakker 56
Luite van Vels, wagenmaker 43
3
03-02
20-02
07.00
Cornelia Antje Klaas Roek, smid 36 Lammigje Brugge Simon Boterkooper, waagmeester 45
Harm Brugge, timmerman 32
4
21-02
26-09 Jan Bos, verbetering van de geboorte akte van uit het jaar 1875     5
11-03
11-03
04.00
Klaas Harman Wiegmink, melkrijder 30 Trijntje ter Heide Pelle de Lange, fabrieksarbeider 30
Jeen van Ens, kastelein 29
6
11-03
21-03
12.30
Augustinus Theodorus Harmen Brouwer, arbeider 48 Maria Meiboom Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 39
Jeen van Ens, kastelein 29
7
22-03
18-04
22.00
Neeltje Marten Wijnand, koopman 41 Maria Kok Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 30
Hendrik Dikken, winkelier 26
8
19-04
28-05
18.00
Jan Petrus Buisman, arbeider 33 Geesje de Lange Pieter Wagter, schipper 56
Jeen van Ens, kastelein 29
9
29-05
09-06
03.00
Roelof Roelof van der Werf, arbeider 34 Geertje Hogeterp Kasper van der Werf, zonder beroep 43
Hendrik Dikken, winkelier 26
10
09-06
09-06
12.00
Holke Wiebe Dijkman, visscher 40 Geertje Attema Rikkinus Kroes, veehouder 48
Jeen van Ens, kastelein 29
11
10-06
28-06
14.00
Luite Jan Wagter, visscher 32 Aaltjen de Lange Gerrit Visscher, visscher 49
Pelle de Lange, fabrieksarbeider 30
12
30-06
15-07
03.00
Catharina Jacob Paulus Visser, schipper 43 Catharina Eilers Teunis Stam, visscher 36
Jan Wagter, visscher 32
13
15-07
25-07
06.00
Jantje Geertje Simon van den Bosch, bakker 39 Leentje Oosten Karel koopmans, bakker 58
Gerhardus Bottinga, schilder 51
14
25-07
17-08
21.00
Eva Klaas Steenbeek, veehouder 29 Klaasje Kroes Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 40
Jeen van Ens, kastelein 29
15
18-08
06-09
17.00
Jacob Albert Kamman, stalhouder 38 Wiepkje Mulder Harman Wiegmink, melkrijder 30
Jacob Pees, koopman 29
16
08-09
22-07
02.00
Marrigje Willem Schuuring, arbeider 35 Grietje Noorden Harmen van Vels, arbeider 38
Harman Wiegmink, melkrijder 31
17
22-09
12-10
09.00
Jochem Klaas Oost, fabrieksarbeider 35 Geesje Postma Hendrik ter Heide, havenmeester 53
Pelle de Lange, fabrieksarbeider 31
18
13-10
12-10
21.00
IJsbrand Klaas Oost, fabrieksarbeider 35 Geesje Postma Hendrik ter Heide, havenmeester 53
Pelle de Lange, fabrieksarbeider 31
19
13-10
17-10
03.00
Jan Egberts Egbert Buisman, arbeider 34 Feikje ter Heide Lugerus van der Woning, kastelein 65
Alardus Fledderus, timmerman 34
20
17-10
25-11
23.00
Marrigje Pelle de Lange, fabrieksarbeider 31 Grietje Heerschap Evert Cornelis Teunis Hekel, fabrieksarbeider 43
Willem Schuuring, fabrieksarbeider 36
21
26-11

steenwijkerland