datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
13-02
02.00
Jacob Jenne Rudolf Oosting, arbeider 35 Jantje de Jong Gerrit van der Werf, arbeider 72
Hermannus Doedel, melkrijder 39
1
13-02
13-02
10.00
Hermannus Pier Douma, machinist 28 Jeske Fledderus Sieger de Vries, stoombootkapitein 31
Harmen Boelsma, dekknecht 30
2
14-02
13-02
19.00
Dirk Harman Wiegmink, melkrijder 36 Trijntje ter Heide Willem Schuuring, fabrieksarbeider 36
Pelle de Lange, fabrieksarbeider 31
3
14-02
05-04
07.00
Wijpke Meine Harmen Koopmans, timmerman 33 Zwaantje Oost Jan Koopmans, smid 67
Jan Brandsma, veehouder 58
4
06-04
06-04
04.00
Pieter Evert Visser, schippersknecht 44 Petertje Boelsma Jansen Wagter, schipper 63
Gerrit Kok, zonder beroep 42
5
08-04
10-04
06.00
Thijs Roelof Harder, arbeider 27 Jantje Kok Hendrik ter Heide, havenmeester 53
Teunis Stam, visscher 37
6
11-04
25-04
12.00
Hans Jan ter Heide, arbeider 30 Aaltje Oosterhof Jeen van Ens, kastelein 30
Albert Oosterkamp, visscher 27
7
27-04
01-05
23.30
Frans Harmen Lageweg, molenaarsknecht 30 Dirkje Spitse Wouter Brandsma, meelmolenaar 55
Hendrik Dikken, winkelier 27
8
02-05
15-05
13.30
Hendrik Hendrik Dragt, koopman 26 Jantje Kooi Peter Dikken, winkelier 59
Simon Boterkooper, schoenmaker 46
9
19-05
21-05
14.00
Petrus Albertus Hermanus Doedel, melkrijder 39 Baukje Zwart Wijbe Ruardi, schoenmaker 44
Harman Wiegmink, melkrijder 31
10
22-05
23-05
05.30
Margaretha Harmen Boelsma, bootknecht 30 Geesje Dekker Sieger de Vries, stoombootkapiten 31
Pier Douma, machinist 29
11
23-05
30-05
13.00
Reinder Roelof Steenbeek, bakker 22 Catharina van der Goot Gerhardus Bottinga, schilder 52
Hendrik Dikken, winkelier 27
12
02-06
17-06
06.00
Jan Martens Jan de Lange, veehouder 47 Aaltje Wallinga Albert Kamman, stalhouder 39
Jeen van Ens, kastelein 30
13
17-06
11-07
03.00
Jansen Tjibbe Broersma, schipper 44 Marrigje Kuit Luite Broer, postbode 32
Hendrik Dragt, koopman 26
14
11-07
30-07
09.00
Roelof Jeen van Ens, kastelein 31 Rieuwkje Kamman Gerhardus Bottinga, schilder 52
Simon Boterkooper, schoenmaker 47
15
30-07
01-09
11.00
Jan Pieter Meine Weijs, winkelier 31 Grietje van Eerde Gerrit Kok, schippersknecht 43
Sieger de Vries, stoombootkapitein 31
16
02-09
06-09
06.00
Marten Hendrik Schuuring, visscher 40 Maretje Oosterkamp Willem Schuuring, fabrieksarbeider 36
Albert Oosterkamp, visscher 27
17
07-09
10-09
22.00
Jantje Geert Oost, arbeider 39 Jantje de Lange Bernardus Hardenberg, arbeider 60
Harmen Lageweg, arbeider 30
18
11-09
30-09
07.00
Rieuwkje Lomme van der Veer, bakker 26 Wimpje Fledderus Cornelis van der Veer, werkman 47
Luite van Vels, wagenmaker 45
19
30-09
02-10
04.00
Jentje Harmen Brugge, timmerman 33 Beerendina van der Veer Laas Doedel, werkman 72
Doeke Pereboom, koopman 46
20
02-10
11-11
22.00
Catharina Maria Johannes Doedel, visscher 28 Christina Veronica Peereboom Jan Wagter, visscher 33
IJme de Boer, visscher 24
21
14-11
17-11
11.00
Boukje Alardus Fledderus, timmerman 35 Jantje Roek Hendrik ter Heide, havenmeester 54
Jeen van Ens, kastelein 31
22
18-11
25-11
16.00
Gerdina Cornelia Margaretha Marinus Johannes Punselie, predikant 27 Anna Cornelia Margaretha Blommendaal Frederik Gorter, notaris 61
Hendrik Kroes, zonder beroep 52
23
27-11
17-12
19.00
Karst Gerard Prins, schilder 37 Trijntje Lenstra Simon Boterkooper, schoenmaker 47
Jeen van Ens, kastelein 31
24
18-12

steenwijkerland