datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
11-01
00.30
Rigtje Johannes Roos, veehouder 30 Andersien ter Heide Albert Kaman, koetsier 40
Jeen van Ens, kastelein 31
1
11-01
19-01
10.00
Hendrik Barteld Lageweg, arbeider 32 Hendrikje Oosten Petrus Buisman, arbeider 33
Jan Wagter, visscher 33
2
20-01
07-02
22.00
Neeltje Wiebe Dijkman, tolgaarder 43 Geertje Atema Wijpke Koopmans, gemeente ontvanger 49
Jeen van Ens, kastelein 31
3
08-02
23-02
02.00
Kornelisje Holke Dijkman, kantonnier 30 Antje Mulder Simon Boterkooper, schoenmaker 47
Jeen van Ens, kastelein 31
4
25-02
26-02
03.00
Karst Doeke Molenberg, arbeider 31 Hendrikje ter Heide Egbert Buisman, arbeider 30
Harm ter Heide, schippersknecht 28
5
26-02
07-03
05.00
Margje Teunis Pals, veehouder 41 Fokje Bouma Pieter Molenaar, koopman 57
Jeen van Ens, kastelein 31
6
08-03
03-04
04.00
Bouwe Luite van Vels, arbeider 48 Jantje van der Werf Gerardus van der Vegt, arbeider 53
Hermannus Doedel, melkrijder 40
7
05-04
08-04
13.30
Stientje Auke Oost, machinist 27 Geertje van der Molen Evert Hekel, fabrieksarbeider 44
Willem Schuuring, fabrieksarbeider 37
8
09-04
02-05
06.00
Annigje Jan Buisman, voerman 38 Marijtjen Molenberg Petrus Buisman, arbeider 35
Doeke Molenberg, arbeider 31
9
02-05
30-04
18.00
Geesje Egbert Buisman, arbeider 30 Grietje Wagter Petrus Buisman, arbeider 35
Doeke Molenberg, arbeider 31
10
02-05
09-05
22.00
Marten Barteld Albert Oosterkamp, visscher 28 Geertje Tapke Oosterhof Hendrik Schuuring, visscher 40
Gerrit Koopmans, arbeider 35
11
10-05
27-05
07.00
Reinder Roelof Steenbeek, bakker 23 Catharina van der Goot Karel Koopmans, bakker 70
Jeen van Ens, kastelein 31
12
28-05
28-07
02.00
Lucas Alardus Fledderus, schipper 37 Saakjen Mulder Gerrit Berendsen, veldwachter 42
Hendrik Dikken, winkelier 28
13
30-07
14-08
02.00
Aafje Harmen Lageweg, arbeider 31 Dirkje Spitse Geert Oost, arbeider 40
Roelof van der Werf, arbeider 36
14
15-08
25-08
13.00
Hasseltje Roelof van der Werf, arbeider 36 Geertje Hogeterp Jenne Rudolf Oosting, arbeider 30
Geert Oost, arbeider 30
15
16-08
04-09
01.00
Harmen Klaas Steenbeek, veehouder 31 Klaasje Kroes Jeen van Ens, kastelein 32
Roelof Koopman, veehouder 27 (Weststellingwerf)
16
05-09
21-09
05.00
Jacob Jacob Pees, koopman 31 Elizabeth Bakker Aaldert Dekker, zonder beroep 55
Simon Boterkooper, schoenmaker 48
17
21-09
25-09
21.00
Koop Siemen de Vrij, schilder 22 Hendrikjen Steenbeek Hermannus Fledderus, schipper 64
Roelof Steenbeek, bakker 24
18
26-09
19-10
23.30
Hendrik Jan de Lange, kastelein 48 Aaltje Wallinga Warner Kroes, veehouder 52
Albert Kamman, stalhouder 41
19
20-10
03-11
15.00
Jeltje Teunis Stam, visscher 39 Magteldje Kok Thijs Harder, arbeider 41
Barteld Lageweg, visscher 33
20
14-11
07-11
21.00
Fronika Wilhelmina Lambertus Postma, visscher 44 Geertruida Elferink Jan Wagter, visscher 34
IJme de Boer, visscher 25
21
08-11
08-12
23.30
Pieter Lodewijk Hermanus Doedel, melkrijder 40 Baukjen Zwart Wiebe Rurdij, schoenmaker 45
Jenne Oosting, arbeider 36
22
10-12
20-12
17.00
Lucas Albert Kamman, koetsier 41 Wiepkje Mulder Jentje van der Veer, bakker 59
Simon Boterkooper, schoenmaker 48
23
21-12
25-12
05.00
Leffert Hendrik Schuuring, visscher 41 Maretje Oosterkamp Lutgerus van der Woning, kastelein 68
Roelof van der Werf, arbeider 36
24
27-12

steenwijkerland