datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
16-03
13.30
Klaas, geboren in huis nr.: 50. Johannes van Dijk, veehouder 37 Margje Brandsma 28 Jan Woud, veehouder 46
Peter Pals, veehouder 44
1
17-03
19-07
04.30
Sake, geboren in huis nr.: 61. Jacob Pijpker, arbeider 32 Jantje de Vries 32 Hendrik Thijssen van Dijk, veehouder 80
Peter Pals, veehouder 45
2
20-07
19-07
17.00
Stoffel, geboren in huis nr.: 34. Hendrik Weijs, veehouder 31 Femmigje van Veen 33 Jan Woud, veehouder 47
Peter Pals, veehouder 45
3
20-07
25-08
19.30
Roelof, geboren in huis nr.: 45. Rommert Willems Brandsma, winkelier 38 Aaltje de Boer 34 Teunis Ziel, veehouder 75
Egbertus van der Linde, veehouder 28
4
27-08
26-08
17.00
Geertje, geboren in huis nr.: 18. Harm van der Linde, veehouder 31 Geertje Prinsen 29 Teunis Ziel, veehouder 75
Egbertus van der Linde, veehouder 28
5
27-08
25-09
21.00
Geertje, geboren in huis nr.: 39. Egbert Lucas Mulder, arbeider 28 Hilligje Dikken 31 Petrus Peel, heel- en vroedmeester 58
Rommert Willems Brandsma, winkelier 38
6
26-09
29-02
21.00
Jantje, geboren in huis nr.: 39. Roelof Aaten, arbeider 35 Annigje de Jong 36 Volken Aaten, veehouder 38
Roelof van Veen, veehouder 32
7
01-10
01-10
05.00
Klaas, geboren in huis nr.: 58. Roelof van Veen, veehouder 32 Jantje van Dijk 33 Volken Aaten, veehouder 38
Roelof Aaten, arbeider 35
8
01-10
14-10
10.00
Elisabeth, geboren in huis nr.: 38. Koendert Mulder, arbeider 34 Hendrikje Aaten 27 Petrus Peel, heel- en vroedmeester 58
Rommert Willems Brandsma, winkelier 38
9
15-10
25-10
02.00
Jan, geboren in huis nr.: 65. Peter Pals, veehouder 45 Klaasje de Boer 37 Jan Steenbeek, veehouder 43
Anthonij Warner Kroes, veehouder 34
10
25-10
05-11
15.00
Jantje, geboren in huis nr.: 12. Karst Ziel, veehouder 47 Aagje Bruinewoud 25 Teunis Ziel, veehouder 75
Harm Jans van der Linde, veehouder 31
11
07-11
12-11
22.00
Geesje, geboren in huis nr.: 54a. Hendrik Lens, arbeider 34 Femmigje Brandsma 29 Hendrik Willems Brandsma, veehouder 33
Jakob Pijpker, arbeider 33
12
14-11

steenwijkerland