datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
04-01
15.00
Agatha Sijdonia, geboren in huis nr.: 37. Klaas Homan, predikant 26 Grietje Wildervanck 29 Albert Koopstra, veehouder 51
Rommert Willems Brandsma, winkelier 39
1
06-01
03-02
10.30
Antje, geboren in huis nr.: 67. Thijs Albertsz Kamman, veehouder 24 Jeskje Steenbeek 20 Peter Pals, veehouder 46
Anthonij Warner Kroes, veehouder 35
2
04-02
08-02
22.00
Sake, geboren in huis nr.: 44. Roelof Meinen Meinen, veehouder 52 Trijntje Geerts Oosterhof 32 Harm Jans van der Linde, veehouder 32
Sake Meinen Meinen, veehouder 43
3
10-02
12-02
21.00
Lammigje, geboren in huis nr.: 23. Jan Brandsma, arbeider 36 Margaretha Hoekman Lodewijk 30 Harm van der Linde, veehouder 61
Gerrit Buis, timmerman 40
4
14-02
18-02
21.00
Jeskjen, geboren in huis nr.: 57. Meine Brandsma, veehouder 34 Jeskjen Meinen 39 Bouwe van Ens, molenaar 33
Roelof Steenbeek, veehouder 43
5
19-02
07-04
10.00
Jacob, geboren in huis nr.: 54. - Nelle van der Klok, dienstmeid 31 Willem Koopmans, veehouder 53
Jacob Aaten, veehouder 41
6
09-04
23-05
12.00
Hendrikje, geboren in een turfmakerstent in het veenland onder Blankenham. Jacob Ram, turfmaker 47 Geertje Otter 43 Hendrik Pen, turfmaker 30
Geert van Beek, turfmaker 30
7
25-05
23-05
12.00
Lummigje, geboren in een turfmakerstent in het veenland onder Blankenham. Jacob Ram, turfmaker 47 Geertje Otter 43 Hendrik Pen, turfmaker 30
Geert van Beek, turfmaker 30
8
25-05
28-05
06.00
Herman, geboren in huis nr.: 51. Roelof Steenbeek, veehouder 43 Trijntje de Boer 34 Harm van der Linde, veehouder 62
Sake Meinen Meinen, veehouder 44
9
19-05
03-09
11.00
Teunis, geboren in huis nr.: 12. Karst Ziel, veehouder 49 Aagje Bruinewoud 27 Harm van der Linde, veehouder 62
Albertus van der Linde, veehouder 30
10
04-09
06-09
18.00
Jan Jacobus, geboren in huis nr.: 64. Anthonij Warner Kroes, veehouder 36 Sjoukje Steenbeek 33 Peter Pals, veehouder 47
Jan Steenbeek, veehouder 45
11
08-09
11-10
01.00
Marrigje, geboren in huis nr.: 41. Peter Oosterkamp, arbeider 30 Elisabeth Roelofs Visser 29 Jan Woud, veehouder 49
Johannes Donker, veehouder 33
12
12-10
28-10
01.30
Marrigje, geboren in huis nr.: 65. Peter Pals, veehouder 47 Klaasje de Boer 39 Jan Steenbeek, veehouder 45
Anthonij Warner Kroes, veehouder 36
13
19-10
08-12
19.30
Jeltje, geboren in huis nr.: 33. Koendert Mulder, arbeider 36 Hendrikje Aaten 30 Jan Brandsma, arbeider 37
Harmen Belt, opzigter 25
14
09-12

steenwijkerland