datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
06-01
03.00
Jan, geboren in huis nr.: 62. Klaas van der Linde, veehouder 33 Jantje Meines van Veen 33 Klaas Meinen van Veen, veehouder 62
Jan Woud, veehouder 52
1
06-01
22-01
06.00
Geertje, geboren in huis nr.: 46. Auke Hanzes Kroondijk, veehouder 29 Crisje Pals 24 Joost van Ens, kastelein 26
Meine van Veen, boerenknecht 27
2
24-01
18-03
15.00
Marinus, geboren in huis nr.: 3. Jelte Postma, arbeider 63 Hilligje Oosterkamp 29 Joost van Ens, kastelein 26
Rintje Landman, boerenknecht 29
3
20-03
20-03
19.00
Sipke, geboren in huis nr.: 20. Johannes Zielstra, arbeider 31 Kleisje Belt 28 Harm van der Linde, veehouder 41
Hendrik Weijs, veehouder 36
4
22-03
31-03
20.00
Gerrit, geboren in huis nr.: 24. Willem Ruardij, arbeider 43 Jantje Brouwer 39 Jan Woud, veehouder 52
Joost van Ens, kastelein 26
5
02-04
28-05
07.00
Helena Tortel, geboren in huis nr.: 11. Harm Jan van der Linde, veehouder 23 Neeltje van der Linde 19 Petrus Peel, heel- en vroedmeester 63
Joost van Ens, kastelein 26
6
28-05
03-06
03.00
Elisabeth Frederika, geboren in huis nr.: 29. Evert de Jonge, veehouder 32 Aaltje Pen 26 Jan Dirks de Jonge sr, schoenmaker 76
Petrus Peel, heel- en vroedmeester 63
7
04-06
09-06
20.00
Detje, geboren in huis nr.: 48. Roelof Meinen Meinen, veehouder 56 Trijntje Oosterhof 35 Jan Dirks de Jonge sr, schoenmaker 76
Joost van Ens, kastelein 26
8
10-06
30-07
14.00
Andriesje, geboren in huis nr.: 1. Marten Oosterkamp, arbeider 30 Petertje Akkerman 38 Klaas van der Linde, veehouder 33
Joost van Ens, kastelein 27
9
01-07
17-07
23.30
Jacobus, geboren in huis nr.: 39. Klaas Homan, predikant 30 Grietje Wildervanck 34 Harm van der Linde, veehouder 66
Hendrik Venema, hoofdonderwijzer 44
10
19-07
22-07
22.30
Jantje, geboren in huis nr.: 35. Roelof Aaten, arbeider 41 Annigje de Jong 42 Jan Hogeveen, arbeider 47
Joost van Ens, kastelein 27
11
23-07
04-09
03.00
Marten, geboren in huis nr.: 37. Jan Hogeveen, arbeider 47 Marijgjen Bos 41 Roelof Aaten, arbeider 41
Johannes Krediet, postbode 28
12
05-09
04-09
22.30
Jentje, geboren in huis nr.: 13. Karst Ziel, veehouder 53 Aagje Bruinewoud 31 Harm van der Linde, veehouder 37
Egbert van der Linde, veehouder 34
13
06-09
08-09
21.00
Thijs, geboren in huis nr.: 20. Jacob Aaten, veehouder Geertrui Brandsma 39 aangifte: Petrus Peel, heel- en vroedmeester 63
Roelof Steenbeek, veehouder 47
Jan de Vries, boerenknecht 27
14
10-09
14-10
19.00
Imtje, geboren in huis nr.: 52. Pieter Oosterkamp, koopman 34 Elisabeth Visser 33 Sint van der Meer, slager 33
Joost van Ens, kastelein 27
15
16-10
02-11
19.00
Geertruida, geboren in huis nr.: 68. Harmen Jan Kroes, veehouder 29 Wietske Jongschaap 26 Harm van der Heide, veldwachter 40
Joost van Ens, kastelein 27
16
03-11
02-11
19.30
Jacobus Lambertus, geboren in huis nr.: 68. Harmen Jan Kroes, veehouder 29 Wietske Jongschaap 26 Harm van der Heide, veldwachter 40
Joost van Ens, kastelein 27
17
03-11
09-11
06.00
Grietje, geboren in huis nr.: 72a. Jette Jochems Nieuwenhout, veehouder 31 Marrigje Schaap 30 Ijme Koopmans, opzigter 44
Harm van der Heide, veldwachter 40
18
11-11
09-12
01.00
Jan, geboren in huis nr.: 80. Thijs Kamman, veehouder 28 Jeskje Steenbeek 25 Reinder de Boer, arbeider 55
Joost van Ens, kastelein 27
19
10-12

steenwijkerland