datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
18-01
10.30
Jan Jan van Veen, veehouder 36 Tjitske van der Veen Albert Kamman, voerman 29 (Kuinre)
Wilhelmus Anthonius de Zwart, slager 24 (Kuinre)
1
20-01
07-02
05.00
Martin Hendrik Akkerman, arbeider 35 Geertje de Wagt Harm van der Heide, veldwachter 60 (Kuinre)
Kornelis van der Veer, logementhouder 36 (Kuinre)
2
07-02
10-02
12.30
Jacob Pieter van der Meer, arbeider 27 Geertje Molenberg Kornelis van der Veer, logementhouder 36 (Kuinre)
Klaas Brandsma, timmerman 33 (Kuinre)
3
11-02
18-02
11.30
Meine Thijs van Veen, veehouder 26 Ebeltje Meinen Harm van der Heide, veldwachter 60 (Kuinre)
Harm van Vels, arbeider 29 (Kuinre)
4
20-02
23-02
01.30
Klaas Jan de Lange, veehouder 26 Aaltje Wallenga Jette Nieuwenhout, veehouder 36
Albert Kamman, voerman 29 (Kuinre)
5
23-02
23-03
10.00
Jacob Dirk Westerhof, arbeider 30 Hendrikje van Ens Kornelis van der Veer, logementhouder 36 (Kuinre)
Meine van Ens, tolgaarder 32 (Kuinre)
6
24-02
12-05
21.00
Anna Margaretha Antoon Visser, veehouder 31 Helena van der Linde Meine de Boer, veehouder 42 (Weststellingwerf)
Geert Anthonij Kroes, veehouder 30 (Kuinre)
7
13-05
14-06
16.00
Meine Hendrik van Veen, veehouder 40 Jantje de Boer Peter Dikken, koopman 49 (Kuinre)
Kornelis van der Veer, logementhouder 37
8
17-06
17-06
23.00
Alberta Klaas Lok, veehouder 56 Hillegien Seinen Kornelis van der Veer, logementhouder 37 (Kuinre)
IJme Kroes, zonder beroep 34 (Kuinre)
9
19-06
25-06
23.30
Jan Anne Ruardij, arbeider 37 Aaltje Schaap Siebolt Zwart, koetsier 43 (Kuinre)
Simon Boterkooper, schoenmaker 37 (Kuinre)
10
26-06
04-09
03.30
Martha Pieter Petten, hoofd eener school 31 Hielkjen Nijholt Klaas Klarenberg, kaasmaker 31 (Kuinre)
Jan Kamman, ambtenaar ter secretarie 23 (Kuinre)
11
05-09
15-09
00.30
Femmigje Arend Dekker, arbeider 30 Lammertje Pit Jan Woud, zonder beroep 74
Roelof Steenbeek, veehouder 68
12
16-09
17-09
03.00
Dedje Albert van Veen, gemeenteontvanger 32 Aafje Meinen Nanne de Lange, opzichter 40 (Kuinre)
Cornelis van der Veer, logementhouder 37 (Kuinre)
13
18-09
22-09
11.00
Albertha Geert Albert Koopstra, veehouder 36 Zwaantje Bosscha Pieter Molenaar, goudsmid 47 (Kuinre)
Gerrit Berendsen, veldwachter 31 (Kuinre)
14
23-09
14-10
09.00
Antje Arend Bunt, kastelein 38 Pietertje Brandsma Pieter Molenaar, goudsmid 47 (Kuinre)
Cornelis van der Veer, logementhouder 37 (Kuinre)
15
17-10
22-10
03.30
Femmigje Hendrik de Boer, veehouder 23 Klaasje Weijs Gerhardus Bottinga, schilder 42 (Kuinre)
Gerrit Berendsen, veldwachter 31 (Kuinre)
16
23-10
27-10
09.30
Teunis Otto Boxum, arbeider 36 Imkjen Oosterkamp Cornelis van der Veer, logementhouder 37 (Kuinre)
Roelof Venema, veehouder 32
17
27-10
14-11
07.30
Jentje Abe Tjalma, veehouder 42 Jacobjen van der Wal Jan Woud, zonder beroep 74
Geert Veneboer, bakkersknecht 35 (Steenwijk)
18
15-11

steenwijkerland