datum / tijd Kind Vader Moeder Getuigen nr. / datum
31-12
19.00
Jan Hendrik Akkerman, arbeider 46 Geertje de Wagt Thijs Kamman, zonder beroep 59 (Ulrum)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
1
01-01
07-01
01.00
Peter Bouwe van der Veen, veehouder 37 Jacobje van der Veen Jan de Lange, kastelein 47 (Kuinre)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
2
07-01
09-01
06.00
Jantje Pieter van der Meer, arbeider 38 Geertje Molenberg Jurrie Wellinga, schipper 43 (Oldemarkt)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
3
11-01
13-01
13.00
Annigje Elizabeth Luite Aaten, brievengaarder 34 Geertje van Ens Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 41 (Kuinre)
Pier Douma, machinist 29 (Kuinre)
4
15-01
23-01
17.30
Zwaantje Rouwke Aaten, veehouder 36 Alberta Kamp Wilhelmus de Zwart, slager 35 (Kuinre)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
5
25-01
11-02
19.00
Luite Dirk Postma, arbeider 42 Zwaantje Oosterkamp Thijs van Veen, veehouder 37 (Kuinre)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
6
12-02
18-03
11.30
Petertje Hendrik de Boer, veehouder 33 Klaasje Weijs Thijs van Veen, veehouder 37 (Kuinre)
Hendrik Donker, veehouder 32 (Kuinre)
7
19-03
27-03
14.30
Apollonia Barbara Tecla Johannes Chrijsostomus Groenestege, veehouder 48 Maria Belt Gerhardus Bottinga, schilder 53 (Kuinre)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
8
28-03
25-04
02.00
Franciscus Rudolphus Rudolpus de Vries, veehouder 35 Oeke Maria Hamers Simon Boterkooper, schoenmaker 47 (Kuinre)
Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 41 (Kuinre)
9
26-04
09-05
23.30
Gerrit Lambert Buis, timmerman 37 Roelofje van Dijk Hendrik van Veen, veehouder 51 (Kuinre)
Simon Boterkooper, schoenmaker 47 (Kuinre)
10
10-05
29-05
11.00
Roelofje Klaas ten Napel, veehouder 29 Willempje Lok Jan de Lange, kastelein 48 (Kuinre)
Jan van der Linde, veehouder 32 (Kuinre)
11
30-05
12-06
23.30
Johannes Hendrik Donker, veehouder 33 Aukje Woudsma Luite Oosting, veehouder 59 (Kuinre)
Jeen van Ens, kastelein 31 (Kuinre)
12
13-06
18-07
05.00
Jan Jacob Berkenbosch, veehouder 27 Hilligje de Boer Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 42 (Kuinre)
Harmen Brugge, timmerman 34
13
18-07
08-08
02.30
Pieter Dirk Petersen, arbeider 25 Geertje Hooisma Simon Boterkooper, schoenmaker 48 (Kuinre)
Hendrik Dikken, winkelier 28 (Kuinre)
14
08-08
23-09
16.00
Jelle Jacob de Lange, arbeider 41 Aaltje Peereboom Alardus Fledderus, schipper 37 (Kuinre)
Jacob Buisman, bootknecht 32 (Kuinre)
15
24-09
22-10
03.00
Akke Meine Wallinga, veehouder 29 Jantje van Buiten Geert Meinen, veehouder 42
Gerrit Berendsen, gemeenteveldwachter 42 (Kuinre)
16
22-10
20-11
15.00
Hendrik Albert Weijs, veehouder 36 Abeltje Kroes Thijs van Veen, veehouder 57 (Kuinre)
Hendrik de Jonge, koopman 34 (Blokzijl)
17
21-11
23-11
23.00
Jacobus Hendrik Pen, arbeider 34 Aafje van der Wenden Jacob Peter Rood, schoenmaker 54 (Kuinre)
Meine Weijs, winkelier 32 (Kuinre)
18
25-11
30-11
16.00
Geert Sake Meinen, veehouder 36 Helena van der Linde Jan de Lange, kastelein 48 (Kuinre)
Hendrik Donker, veehouder 33 (Kuinre)
19
01-12
20-12
21.00
Aafje Thijs van Veen, veehouder 37 Ebeltje Meinen Simon Boterkooper, schoenmaker 48 (Kuinre)
Jeen van Ens, kastelein 32 (Kuinre)
20
21-12

steenwijkerland